Szemán és az anya távozása: a többlethasználat kérdése

Anya önként távozott a házból, dalolva, vidáman, majd  Szemán megkérdi, hogy miért nem kért többlethasználatot…

és anyukánk a házhoz meg köze se volt…
És simán elhitte anyukának, hogy apa kidobta. 😀
hiába a felvételek…. 😀
szoval minnél jobban hazudsz Szemán annál jobban szeret.

 

Amúgy ezzel a kérdésével simán bizonyította, hogy fogalma sincs az ügyről, de még érintőlegesen sem. 😀

kb ezt kell elképzelni

Views: 2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *