Anya önként távozott a házból, dalolva, vidáman, majd Szemán megkérdi, hogy miért nem kért többlethasználatot…
és anyukánk a házhoz meg köze se volt…
És simán elhitte anyukának, hogy apa kidobta. 😀
hiába a felvételek…. 😀
szoval minnél jobban hazudsz Szemán annál jobban szeret.
Amúgy ezzel a kérdésével simán bizonyította, hogy fogalma sincs az ügyről, de még érintőlegesen sem. 😀
Views: 2
